Film

Aktorzy są przereklamowani

By 13 lipca 2020No Comments

Spójrzmy prawdzie w oczy, aktorstwo nie jest umiejętnością. Aktorstwo to talent, który jest wrodzoną lub naturalną umiejętnością robienia czegoś, co większość ludzi ma, ale nie ma możliwości życia. Dzieci mają zdolność do działania. Zwierzęta mają umiejętności aktorskie. Ludzie ślepi, głusi, jak to nazywacie, wszelkiego rodzaju nieudolne istoty mają zdolność działania. Umiejętność to umiejętność robienia czegoś dobrze, ale jest to umiejętność wyuczona, która czyni ją prawdziwą umiejętnością. Chodzenie i mówienie nie jest umiejętnością, ale naszą naturalną wrodzoną zdolnością człowieka. Pisanie tego artykułu jest umiejętnością i gwarantuję, że ani dziecko, ani zwierzę nie mogłoby napisać tego artykułu, przynajmniej nie w tym dniu i czasie.

Zadaj sobie pytanie: czy aktorzy robią film naprawdę dobry czy zły? Odpowiedź brzmi: nie, oni nie. Większość aktorów zagrała w co najmniej jednym okropnym filmie w swoim życiu, ale im więcej filmów gra aktor, tym więcej osób jest proszonych o obejrzenie tego filmu. Tak więc sława jest brana pod uwagę, gdy chodzi o sprzedaż biletów, aby zdobyć pieniądze, i tyle. Reżyserzy i ekipa producentów i autorów, a także wszyscy zaangażowani w produkcję filmu, są prawdziwymi gwiazdami, ale nie są tak rozpoznawalni jak ich aktorzy. Aktorzy robią to, co im powiedziano; mówią to, co mają do powiedzenia, jak chce reżyser. Cała ich rola jest napisana i napisana z wyprzedzeniem, a oni mają tak wiele opcji według uznania dyrektorów, aby zrobić to dobrze. Ostatecznie decyzje reżysera są decydujące dla wyniku jego filmu. Aktorzy są częścią tych decyzji, a także wszystkich aspektów filmu. Dobry film może zmienić aktora w gwiazdę i uczynić go sławnym, ale „dobry” lub znany aktor nie może zamienić złego filmu w dobry. Jest jednak wiele osób, które nie mogłyby podać nazwiska reżysera filmowego, ale jeśli wspomniałbyś o konkretnym aktorze, zapamiętałyby wiele tytułów wielu filmów. Naprawdę, ale to wyuczony proces. Dorastając jako dzieci, oglądając filmy i programy, nawet nie zastanawialiśmy się, kto to wszystko złożył, nie obchodziło nas to, dlaczego mielibyśmy jako dzieci? Ale moglibyśmy rozpoznać aktorów z naszych ulubionych programów i nadać naszym ulubionym bohaterom twarz, prawda?

Chodzi mi o to, że aktorzy są tak przereklamowani. Dostajesz więcej pochwał niż nauczyciele, pracownicy budowlani, członkowie naszego wojska, urzędnicy rządowi i każdy inny zawód, o którym myślisz, a jednak robią tylko to, co im każą, co wcale nie wymaga przemyślenia ani umiejętności. Aktorzy zarabiają więcej pieniędzy i żyją lepiej niż od osiemdziesięciu do dziewięćdziesięciu procent populacji świata. Doświadczają więcej tego, co oferuje życie, niż wielu bardziej zasłużonym ludziom na świecie. Są zasadniczo ponad prawem, ponieważ mogą sobie łatwo pozwolić na reprezentację prawną wymaganą w przypadku praktycznie każdego przestępstwa. Nie wspominając o tym, że większość prawników byłaby zaszczycona, mogąc ich reprezentować. Zafunduj sobie poklepanie po plecach, ponieważ zapłaciłeś za to. Mamy nawet aktora jako naszego obecnego prezydenta. Wyjaśnia, dlaczego firmy używają znanych i znanych aktorów do wspierania produktów, których ci aktorzy nigdy nie używaliby, takich jak firmy obsługujące karty kredytowe, firmy ubezpieczeniowe, restauracje typu fast food, produkty odchudzające itp. Jak daleko można naprawdę zobaczyć sławę w telewizji? Weź osobę? Większość aktorów nie dałaby ci pory dnia, ale chwalisz ich i prawdopodobnie zrobiłbyś dla nich wszystko, gdybyś miał okazję. „Potrząśnij głową”