Film

Dziesięć największych aktorów Demo Błędy w bębnach

By 13 lipca 2020No Comments

Sama świetna rola demonstracyjna może obsadzić aktora dla jednej roli, a zła rola demonstracyjna może zrobić odwrotnie. Wraz ze wzrostem dostępności technologii edycji dla konsumentów wielu początkujących sprawiło, że ich rolą jest edytowanie ról demonstracyjnych, w tym tych, którzy próbują tworzyć własne materiały marketingowe. Podmioty te są podatne na wiele błędów „początkujących” opartych na osobistych uprzedzeniach lub braku wiedzy strategicznej. Może to prowadzić do wykluczenia przesłuchania wyłącznie na podstawie przetwarzania roli, a nie na podstawie jej działań.

1. poniedziałki – Otwieranie montaży na szczycie roli demo jest uciążliwe i stratą czasu dla reżyserów castingowych. Większość montaży nie uwypukla umiejętności aktorskich, które musi zobaczyć reżyser castingu. Montaż to nic innego jak szybki album wideo, który pokazuje mnóstwo krótkich chwil z różnych projektów. Aktorzy uważają, że to pokazuje, że dużo pracowali, a szczegół ten powinien podkreślić życiorys pracy. Montaże dają także wydawcy możliwość zaprezentowania swojej kreatywności na pierwszym planie Twojej roli i zademonstrowania swoich umiejętności, a nie Twoich – nie wspominając już o opłatach poniesionych za edycję montażu. Jeśli nadal potrzebujesz zestawu, umieść go na końcu roli demonstracyjnej. Rozpocznij swoją rolę od potężnego klipu o wydajności. Dyrektor castingu chce to zobaczyć.

2. Zła scena początkowa – Scena otwierająca w roli demo, Twój „Strzał z siedziby”, musi wykazać się silnymi umiejętnościami aktorskimi, przekonującą postacią i prawdopodobnie skondensowanym łukiem emocjonalnym. Potężny występ otwierający może rzucić światło na resztę roli demo i sprawić, że reżyser castingu będzie zajęty i zobaczy następny klip.

3. Nie aktualizuj – Jest zarówno ważne, jak i bardzo korzystne, aby aktorzy aktualizowali swoją rolę demo w swoich najnowszych i najbardziej przekonujących projektach. Podobnie jak wznowienie pracy, aktorzy chcą podkreślić swoje najnowsze osiągnięcia. Podobnie jak strzał w głowę, rola aktora powinna odzwierciedlać aktualny wygląd aparatu. Dla reżysera castingu nie ma nic bardziej denerwującego niż przestarzałe i niedokładne strzały w głowę, a dotyczy to także ról.

Einstein powiedział kiedyś: „Szaleństwo robi to samo w kółko i oczekuje różnych rezultatów”. Jeśli Twoja rola nie działa, spróbuj zmienić kolejność klipów. Dodaj, a nawet usuń sceny, które aktualnie pokazałeś.

4. Brak strzałów w głowę! – Postawienie headshot w roli aktorskiej jest niezgodne ze standardami branżowymi. Włożony strzał w głowę zajmuje cenne sekundy od czasu uwagi reżysera castingu. Kiedy reżyser castingu widzi rolę, widział już zdjęcia aktorów i prawdopodobnie sprawdził CV. Dyrektorzy castingu zaczynają od strzałów w głowę, a następnie przechodzą do ról demonstracyjnych, gdy zawężają swoje poszukiwania.

5 gwiazdek według klubu – Dyrektorzy castingu szukają kogoś na podstawie ich talentu, a nie tego, z kim dzielili czas na ekranie. Chwile, w których aktor gra rolę demo, powinny być jego udziałem i nie powinny podkreślać występu słynnej gwiazdy. Obecność gwiazdy może cię podnieść. Jednak właściwa scena do korzystania z Gwiezdnej Mocy musi mieć odpowiedni występ, który pokazuje aktora, którego rolę odgrywa. Jeśli aktor nie ma linii podczas sceny z gwiazdą lub jego twarz jest niewidoczna lub przez większość czasu jest poza ekranem, nie jest to odpowiednia scena do roli demo. Doświadczony redaktor zazwyczaj może ponownie wyciąć scenę, aby przenieść fokus z gwiazdy na aktora, którego rola jest idealnie przedstawiona.

6. Wiele klipów tego samego znaku – Powrót do postaci widzianej wcześniej w tej samej wersji demonstracyjnej nie jest idealny, ale może być skuteczny w pewnych okolicznościach, np. B. jeśli postać ma dwie różne emocje w filmie, ale nie może znajdować się w jednym klipie. Czas ma ogromne znaczenie w roli demo i kluczowe jest wykazanie się wszechstronnością jako aktora. Należy wziąć pod uwagę, że pewna postać może nie być tym, czego szuka reżyser castingu. Dlatego powtórzenie większej części reprezentacji postaci wzmocniłoby tylko negatywny obraz.

7. Zostań zbyt długo w jednej scenie – Większość scen należy zdecydowanie edytować na mniej niż 30 sekund. Istnieją jednak sceny, które mogą uzasadnić więcej niż wyznaczony czas. Idealna scena pokazuje wszechstronność, zasięg i zdolność do pokazania emocjonalnego łuku postaci w mniej niż 30 sekund. W momencie, gdy scena się powtarza, nadszedł czas na jej edycję w dół lub kontynuację następnego klipu na temat roli demo.

8. Zła akcja – Zbyt często ludzie starają się umieścić jak najwięcej scen w swoich rolach, aby pokazać doświadczenia. Stawianie na scenie kawałka złego działania, bez względu na to, jak ładnie wyglądasz, może naprawdę wpłynąć na twoją zdolność do przesłuchania. O wiele lepiej jest mieć silną i przekonującą scenę niż trzy przeciętne. Jeśli chodzi o role demo, mniej znaczy więcej.

9. Za długo lub za krótko – Standard branżowy dotyczący długości zawęził się z czasem koncentracji i obecnie wynosi trzy minuty lub mniej, z pewnymi wyjątkami do czterech minut. Długość roli zależy od liczby i jakości scen, które ma aktor. Jeśli jest dłuższy, zazwyczaj dotyczy to znanego aktora, którego rola demo trafia prosto do producenta / reżysera, a reżyser często omija wszystkich.

10. Zła edycja – Każdy aktor musi mieć rolę demonstracyjną, tak jak musi mieć strzał w głowę. Tak, niektórzy aktorzy mogą robić własne strzały w głowę, ale większość wie, że nie. Jednak aktorzy często próbują edytować własne role demonstracyjne w oprogramowaniu konsumenckim. Zainwestuj w swoją karierę, profesjonalnie ją wycinając. Profesjonalny edytor roli demo może przekształcić scenę, która koncentruje się na innej postaci, w scenę, która podkreśla Twoją postać i Twój występ, aby podkreślić aktora, którego jest demo, i innych w jednym Niedocenianie lub minimalizowanie istniejących aktorów. Doświadczony kuter może to zrobić płynnie, dzięki czemu wygląda i brzmi jak oryginalny krój filmu. Przy tak dużej liczbie aktorów, którzy sami dokonują edycji, stała się okazją dla tych, którzy korzystają z profesjonalnego edytora ról demonstracyjnych, aby przewyższyć tych, którzy tego nie robią.