Film

Jak mogę przekonać rodziców, że postępuję właściwie?

By 13 lipca 2020No Comments

Co tak naprawdę sprawiłoby, że twoi rodzice traktowali cię poważnie i wspierali?

Czy wiesz, co robią aktorzy? NAPRAWDĘ? Czy wiesz, jak to jest być aktorem? Czy wiesz, przez co naprawdę musisz przejść, aby zostać aktorem?

Czy znasz odpowiedzi na te pytania? Jeśli to zrobisz, może pomóc ci rozwiązać dylemat „Jak przekonać moich rodziców?” Przezwyciężyć.

Dowiedz się, jak to jest i z jakimi problemami borykają się aktorzy, jak to jest pracować na planie, jakie masz szanse na znalezienie pracy, jak ciężko pracujesz, ile musisz zainwestować w swój czas i energię do nauki, wysyłania korespondencji, pisania listów motywacyjnych, przesyłania przesłuchań, przygotowywania się do przesłuchań, przygotowywania monologów, uczenia się umiejętności czytania na zimno, uczestniczenia w kursach specjalizacyjnych, podróży itp.

Czy wiesz, ile kosztują zajęcia aktorskie i gdzie je znaleźć?

Czy znasz korzyści z zajęć aktorskich zamiast po prostu znaleźć ludzi, którzy udzielą ci wskazówek lub znaleźć osobistego nauczyciela aktorstwa?

Czy wiesz, jakie są obecnie zarobki przeciętnego aktora?

Czy wiesz, ile dni średnio aktor pracuje?

Czy wiesz, dlaczego umiejętności przedsiębiorcze są tak ważne dla sukcesu przeciętnego aktora i czy je posiadasz?

Czy wiesz jak zdobyć agenta?

Czy wiesz, jaki jest główny powód wykrycia niektórych aktorów? Czy znasz niektóre oszustwa, na które trzeba uważać?

Czy wiesz, czego potrzeba, aby zostać aktorem i czy masz to, czego potrzeba?

To wiele pytań, które znam i które zadałem celowo. Ponieważ jeśli nie jesteś w stanie na nie odpowiedzieć, jak, u licha, możesz ich przekonać? Jeśli nie masz odpowiedzi, prawdopodobnie oznacza to, że zawierają tyle informacji, co ty.

Niektórzy nastolatkowie mają kogoś, kto jest dorosły i wspiera ich w ich celach. Jeśli tego nie zrobisz, możesz pozostać w kontakcie z rodzicami lub bać się podejść do tematu, albo możesz powiedzieć sobie o ścieżce kariery, którą chcesz obrać, i pokazać im, że jesteś bardzo poważny .

Innymi słowy, im więcej posiadasz informacji, tym bardziej jesteś poinformowany o tym, co mówisz, im więcej możesz mówić inteligentnie i wykazać, że wiesz, o czym mówisz, tym większe masz szanse ich przekonania wspierać cię. Jeśli mają tyle informacji, co ty, jesteś na wysokości oczu. Jesteście rodzicami. Są większe. Jesteś starszy. Wygrałeś! Przynajmniej dopóki nie wyjdziesz z domu lub dopóki nie przestaną płacić rachunków!

Chcesz tego? Nie? Następnie śmiało i odrabiaj lekcje! 🙂

Czy twoje zadanie domowe oznacza, że ​​dostajesz to, czego chcesz? Czy to oznacza, że ​​masz 100% gwarancji, że otrzymasz ich wsparcie? Niekoniecznie. Twoi rodzice z pewnością rozważą twoje najlepsze interesy. Ale nawet jeśli nie jesteś przez nich wspierany, wiesz znacznie więcej niż teraz o zawodzie, który chcesz wykonywać.

Czy chciałbyś zacząć? Do zobaczenia na stronie!

Powodzenia!