Film

Szybka gałka oczna wśród 9 najlepszych sposobów grania rozmiarów

By 13 lipca 2020No Comments

Podobnie jak w przypadku tak wielu subiektywnych „rzeczy” w życiu, istnieje wiele sporów dotyczących tego, kto jest najlepszym sposobem na bycie najlepszym aktorem w branży aktorskiej i filmach. Dobrym miejscem do rozpoczęcia poszukiwania najlepszych aktorów jest słynne studio aktorskie w Nowym Jorku. Studio aktorskie, prowadzone przez fałszywego Lee Strasberga przez pięćdziesiąt lat, okazało się jednym z najlepszych sposobów grania legend w filmach XX wieku.

Aktorzy wchodzący w skład Actors Studio i prowadzeni przez Lee Strasberga to:

1. Marlon Brando. Brando musi znajdować się na liście aktorów doskonałej metody. W szczególności we wczesnych rolach Brando tchnął wiarygodnością w swoją pracę, która naprawdę przewyższyła filmy, w których pojawił się, i sprawił, że wyglądał, jakby był żywą i oddychającą postacią, którą przedstawiał.

2. Sidney Poitier. Żaden aktor XX wieku nie przełamał więcej barier w Hollywood niż Poitier. I osiągnął tak wiele, ponieważ mógł zamieszkać w duszach swoich bohaterów i ożywić je na dużym ekranie

3. James Dean. Chociaż jego życie zostało tragicznie skrócone, krótki fragment Deana na dużym ekranie iw filmach jest niezwykły. Poważni myśliciele świata filmowego przypisują Deana, że ​​zrobił wiarygodny krok w kilku rolach, które grał na ekranie przed swoją przedwczesną śmiercią. Istnieje prawie powszechna zgoda, że ​​gdyby Dean żył ponad swoją młodość, nadal byłby jednym z niewielu aktorów, który zdominowałby biznes.

4. Robert de Niro. De Niro do dziś pozostaje jedną z najgorętszych właściwości filmów. Niezależnie od tego, czy gra rolę niebezpiecznej psychologicznej ścieżki do głupiego, paranoicznego ojca w wesołej komedii, twórczość de Niro charakteryzuje się współpracą ze Strasbergiem. W rzeczywistości typowy kino de Niros zapomina poprzednich bohaterów w filmach za każdym razem, gdy widzą go w nowym filmie.

5. Marilyn Monroe. Z pewnością niektórzy ludzie skrzywią się, gdy nazwisko Monroe jest wymienione jako świetny aktor metodyczny. Ale sam Strasberg uważał Monroe za jednego z jego największych uczniów wszechczasów. (W rzeczywistości Monroe mieszkała ze Strasbergiem i jego żoną podczas pobytu w studio aktorskim.) Większość ludzi nie pamięta, że ​​u szczytu sławy Monroe opuściła Hollywood, aby studiować w Strasberg w studio aktorskim jako dobry aktor stają się. Według Strasberga Monroe odnosi sukcesy jako aktorka metodyczna, zwłaszcza w rolach komediowych. Aż do swojej śmierci twierdził, że żaden aktor nie miał komediowego wyczucia czasu i ekranowej obecności na ekranie, która mogłaby rzucić wyzwanie Monroe. Gdyby przeżyła jak Dean, przetrwałaby, by stać się jedną z najbardziej imponujących aktorek filmowych XX wieku.

Oprócz absolwentów studia aktorskiego istnieje wielu innych silnych aktorów, którzy stworzyli poczucie świetności poprzez swoją karierę i pracę.

6. Rod Steiger. Kariera filmowa Steigera trwała ponad pięćdziesiąt lat i obejmowała role, które przyniosły mu trzy nominacje do Oscara i Oscara dla najlepszego aktora za rolę w „In the Heat of the Night” w 1967 roku u boku Sidneya Poitiera. Wypełnił swoje role, aby postacie, które grał w filmie, zostały zapamiętane na długo, a jego osobista natura jest nieco zamglona.

7. Martin Landau. Landau opanował niektóre z najbardziej złożonych ról w historii teatru i filmu. Opisano, że nie tylko gra postać w filmie lub na scenie, ale przyjmuje i staje się postacią na wskroś.

8. Dennis Hopper. Niektórzy mogą myśleć, że mieszkaniec Wichita w Kansas był mało prawdopodobnym wyborem dla jednego z wielkich aktorów XX wieku, ale zwroty Hoppera na ekranie były fenomenalne. Od wczesnych ról po ostatnią taryfę, Hopper stworzył postacie, które są teraz wyryte w psychice widzów z całego świata.

9. Charlize Theron. Kobiety są wyraźnie rzadką rasą na listach świetnych aktorów. Podczas gdy wiele imponujących kobiet można dziś zobaczyć na ekranie, bardzo niewiele brało udział w szkole metodycznej w ramach szkolenia. Theron jest jedną z najbardziej niezwykłych aktorek w filmach XX i XXI wieku. Być może żadna aktorka nie grała roli przez dziesięciolecia, jak Theron w „Potworze”, w którym wydaje się być psychopatyczną seryjną zabójczynią Aileen Wuornos. Theron otrzymała wielkie uznanie i Oscara za pracę nad tym filmem.