Film

Twój przyjaciel działa na odległość – strategiczne kroki, które musisz teraz podjąć, aby uratować związek

By 13 lipca 2020No Comments

Jeśli twój przyjaciel dystansuje się od ciebie, łatwo jest puścić wodze fantazji. W przypadku większości kobiet intuicja wewnętrzna zwraca ich uwagę na fakt, że coś dobrego zmieniło się w ich związku. Może nie sięgać po twoją rękę tak często lub mieć więcej niż kilka wymówek, dlaczego musi odwoływać spotkania w ostatniej chwili. Chociaż niektórzy ludzie nadal mówią, że cię kochają w tym momencie, twoje serce wie, że nie jest tak, jak kiedyś. Jeśli czujesz, że twój przyjaciel powoli się wymyka, musisz działać szybko. Zignorowanie problemu tylko pogorszy sytuację. Wcześniej czy później przyjdzie do ciebie i powie ci, że nie jest już szczęśliwy i uważa, że ​​najlepiej będzie, jeśli się rozdzielicie. Jeśli to ostatnia rzecz, jakiej chcesz, podejmij teraz niezbędne kroki, aby zabezpieczyć jego miłość i utrzymać związek.

Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zrobisz, jeśli twój przyjaciel zachowuje się dystansowo, jest zachęcenie go do rozmowy o tym, co go niepokoi. Zrozumiałe jest, że robisz to, aby skonkretyzować i naprawić problem. Powodem, dla którego takie podejście zwykle zawodzi, jest to, że po prostu nie czuje się otwarty na rozmowę o nim, ponieważ oczekuje, że staniesz się zbyt emocjonalny. Prawdopodobnie tak, prawda? Zamiast tego rozciąga tylko rzeczy, dopóki nie osiągną punktu, w którym oboje czujecie się tak niewygodnie, że separacja jest jedynym rozwiązaniem. Najlepiej więc nie zmuszać go do mówienia. Zamiast tego podejmiesz działania, które dość szybko zmieniają dynamikę między wami.

Jeśli twój przyjaciel potrzebuje przestrzeni, a on wyjaśnia ci to, wycofując się, musisz naśladować jego zachowanie. Musisz dać mu to miejsce bez względu na to, jak bardzo cię to boli. Gdyby był zadowolony i zadowolony w związku, tak by się nie stało. Dlatego musisz ustalić, co się zmieniło i co możesz zrobić, aby naprawić sytuację. Pomyśl o związku w ogóle i na co narzekał. Musisz nad tym popracować, aby przeprowadzić naprawy.

Ważne jest, aby dać przyjacielowi trochę czasu, aby się w tobie zakochać. Musisz mu pokazać, że szanujesz jego potrzeby. Więc powiedz mu, że czujesz, że odrobina luki byłaby pomocna dla was obojga. Następnie przeproś za wszystko, co zrobiłeś, co według ciebie pomogło mu poczuć się oddalonym. Następnie pracuj nad zmianą. Nie składaj obietnic dotyczących zmian w przyszłości. Po prostu zmień rzeczy, które musisz zmienić.

Zdarza się bardzo często w takiej sytuacji, że mężczyzna osiąga dystans, a następnie bardzo szybko zdaje sobie sprawę, że tego nie chce. Oddzielenie oznacza, że ​​będziecie za sobą tęsknić. Gdy ma trochę czasu sam i zdaje sobie sprawę, że próbujesz poprawić związek, jest bardzo prawdopodobne, że zobaczy to inaczej. Kluczem jest nie wpadać w panikę, pozwolić mu odejść i dokonać tych ulepszeń. To pokaże mu, że wierzysz, że jest wart twojej miłości i że każdy mężczyzna chce poczuć to od kobiety, z którą jest.